Ispitni rokovi

Zajednički kolegiji STUDENI 2021. SIJEČANJ 2022. VELJAČA 2022. TRAVANJ 2022. LIPANJ 2022. SRPANJ 2022. KOLOVOZ 2022. RUJAN 2022.
Matematika I 25.11. u 15:00 2.2. i 16.2. u 15:00 27.4. u 15:00 30.6. u 15:00 14.7. u 15:00 31.8. u 15:00 14.9. u 15:00
Matematika II 25.11. u 15:00 2.2. i 16.2. u 15:00 27.4. u 15:00 30.6. u 15:00 14.7. u 15:00 31.8. u 15:00 14.9. u 15:00
Fizika 23.11. u 11:30 1.2. i 15.2. u 14:00 26.4. u 14:00 28.6. u 14:00 12.7. u 14:00 23.8. u 14:00 6.9. u 14:00
Psihosocijalne osnove rada 22.11. u 16:30 7.2. i 21.2. u 17:00 25.4. u 16:30 27.6. u 17:00 11.7. u 17:00 29.8. u 17:00 12.9. u 17:00
Osnove strojarstva 23.11. u 12:00 1.2. i 15.2. u 12:00 26.4. u 12:00 28.6. u 12:00 12.7. u 12:00 30.8. u 12:00 13.9. u 12:00
Primjena računala 23.11. u 16:00 8.2. i 22.2. u 16:00 26.4. u 16:00 21.6. u 16:00 5.7. u 16:00 30.8. u 16:00 13.9. u 16:00
Biologija 25.11. u 17:00 7.2. i 21.2. u 17:00 28.4. u 17:00 27.6. u 17:00 11.7. u 17:00 29.8. u 17:00 12.9. u 17:00
Opća i anorganska kemija 22.11. u 12:00 7.2. i 21.2. u 12:00 25.4. u 12:00 20.6. u 12:00 4.7. u 12:00 29.8. u 12:00 12.9. u 12:00
Analitička kemija 22.11. u 12:00 7.2. i 21.2. u 12:00 25.4. u 12:00 20.6. u 12:00 4.7. u 12:00 29.8. u 12:00 12.9. u 12:00
Termodinamika i termotehnika 23.11. u 12:00 1.2. i 15.2. u 12:00 26.4. u 12:00 28.6. u 12:00 12.7. u 12:00 30.8. u 12:00 13.9. u 12:00
Organska kemija 24.11. u 10:00 9.2. i 23.2. u 10:00 25.4. u 10:00 29.6. u 10:00 13.7. u 10:00 31.8. u 10:00 14.9. u 10:00
Biokemija 24.11. u 10:00 9.2. i 23.2. u 10:00 25.4. u 10:00 29.6. u 10:00 13.7. u 10:00 31.8. u 10:00 14.9. u 10:00
Operacije i strojevi u prehrambenoj industriji I 22.11. u 9:30 31.1. u 9:30 15.2. u 9:30 25.4. u 9:30 21.6. u 9:30 5.7. u 9:30 1.9. i 15.9. u 9:30
Operacije i strojevi u prehrambenoj industriji II 22.11. u 9:30 31.1. u 9:30 15.2. u 9:30 25.4. u 9:30 21.6. u 9:30 5.7. u 9:30 1.9. i 15.9. u 9:30
Vode za piće, tehnološke i otpadne vode 25.11. u 10:00 10.2. i 24.2. u 10:00 26.4. u 10:00 30.6. u 10:00 14.7. u 10:00 1.9. i 15.9. u 10:00
Fizikalna kemija 23.11. u 12:00 8.2. i 22.2. u 12:00 26.4. u 12:00 21.6. u 12:00 5.7. u 12:00 30.8. u 12:00 13.9. u 12:00
Opća mikrobiologija 22.11. u 9:00 31.1. u 9:00 14.2. u 9:00 25.4. u 9:00 20.6. u 9:00 4.7. u 9:00 22.8. u 9:00 5.9. u 9:00
Engleski jezik I (D. Rujevčan) 24.11. u 11:00 2.2. i 16.2. u 11:00 27.4. u 11:00 29.6. u 11:00 13.7. u 11:00 24.8. u 11:00 7.9. u 11:00
Engleski jezik II (D. Rujevčan) 24.11. u 11:00 2.2. i 16.2. u 11:00 27.4. u 11:00 29.6. u 11:00 13.7. u 11:00 24.8. u 11:00 7.9. u 11:00
Njemački jezik I (S. Eterović) 23.11. u 17:00 1.2. i 22.2. u 17:00 26.4. u 17:00 28.6. u 17:00 12.7. u 17:00 29.8. u 17:00 12.9. u 17:00
Njemački jezik II (S. Eterović) 23.11. u 17:00 1.2. i 22.2. u 17:00 26.4. u 17:00 28.6. u 17:00 12.7. u 17:00 29.8. u 17:00 12.9. u 17:00
Tehnologija bezalkoholnih pića 22.11. u 9:30 31.1. u 9:30 15.2. u 9:30 25.4. u 9:30 21.6. u 9:30 5.7. u 9:30 1.9. i 15.9. u 9:30
Tehnologija kave i kavovina 22.11. u 9:30 31.1. u 9:30 15.2. u 9:30 25.4. u 9:30 21.6. u 9:30 5.7. u 9:30 1.9. i 15.9. u 9:30
Tehnologija čišćenja i dezinfekcije 26.11. u 14:00 4.2. i 18.2. u 14:00 29.4. u 14:00 24.6. u 14:00 8.7. u 14:00 26.8. u 14:00 9.9. u 14:00
Tehnologija zaštite okoliša 22.11. u 9:30 31.1. u 9:30 15.2. u 9:30 25.4. u 9:30 21.6. u 9:30 5.7. u 9:30 1.9. i 15.9. u 9:30
Kontrola kvalitete prehrambenih proizvoda 26.11. u 14:00 4.2. i 18.2. u 14:00 29.4. u 14:00 24.6. u 14:00 8.7. u 14:00 26.8. u 14:00 9.9. u 14:00
Osnove upravljanja procesima 23.11. u 11:00 1.2. i 15.2. u 11:00 26.4. u 11:00 21.6. u 11:00 5.7. u 11:00 23.8. u 11:00 6.9. u 11:00
Pakiranje hrane 24.11. u 14:00 2.2. i 16.2. u 14:00 27.4. u 14:00 23.6. u 14:00 7.7. u 14:00 24.8. u 14:00 7.9. u 14:00
Senzorska procjena prehrambenih proizvoda 23.11. u 10:00 1.2. i 15.2. u 10:00 26.4. u 10:00 21.6. u 10:00 5.7. u 10:00 23.8. u 10:00 6.9. u 10:00
Ekonomika i marketing 24.11. u 16:00 9.2. i 23.2. u 16:00 27.4. u 16:00 20.6. u 16:00 4.7. u 16:00 31.8. u 16:00 14.9. u 16:00
Prerada mlijeka
Kemija i fizika mlijeka 23.11. u 9:00 1.2. i 15.2. u 9:00 26.4. u 9:00 21.6. u 9:00 5.7. u 9:00 23.8. u 9:00 6.9. u 9:00
Primarna proizvodnja mlijeka 22.11. u 8:00 31.1. u 10:00 21.2. u 10:00 25.4. u 10:00 20.6. u 10:00 4.7. u 10:00 2.9. i 16.9. u 10:00
Postrojenja i tehnološki procesi prerade mlijeka I 23.11. u 9:00 1.2. i 15.2. u 9:00 26.4. u 9:00 21.6. u 9:00 5.7. u 9:00 23.8. u 9:00 6.9. u 9:00
Postrojenja i tehnološki procesi prerade mlijeka II 22.11. u 9:00 31.1. u 9:00 14.2. u 9:00 25.4. u 9:00 20.6. u 9:00 4.7. u 9:00 22.8. u 9:00 5.9. u 9:00
Mikrobiologija mlijeka 22.11. u 9:00 31.1. u 9:00 14.2. u 9:00 25.4. u 9:00 20.6. u 9:00 4.7. u 9:00 22.8. u 9:00 5.9. u 9:00
Ekološka proizvodnja mlijeka 22.11. u 8:00 31.1. u 10:00 21.2. u 10:00 25.4. u 10:00 20.6. u 10:00 4.7. u 10:00 2.9. i 16.9. u 10:00
Pivarstvo
Sirovine pivarske industrije 23.11. u 10:00 8.2. i 22.2. u 10:00 26.4. u 10:00 28.6. u 10:00 12.7. u 10:00 30.8. u 10:00 13.9. u 10:00
Tehnologija proizvodnje piva I 23.11. u 10:00 1.2. i 15.2. u 10:00 26.4. u 10:00 21.6. u 10:00 5.7. u 10:00 23.8. u 10:00 6.9. u 10:00
Tehnologija proizvodnje piva II 23.11. u 10:00 1.2. i 15.2. u 10:00 26.4. u 10:00 21.6. u 10:00 5.7. u 10:00 23.8. u 10:00 6.9. u 10:00
Proizvodnja slada 23.11. u 10:00 8.2. i 22.2. u 10:00 26.4. u 10:00 28.6. u 10:00 12.7. u 10:00 30.8. u 10:00 13.9. u 10:00
Mikrobiologija piva 22.11. u 18:30 31.1. u 18:30 21.2. u 18:30 25.4. u 18:00 20.6. u 18:00 4.7. u 18:00 22.8. u 18:00 12.9. u 18:00
Nusproizvodi proizvodnje piva i slada 23.11. u 10:00 8.2. i 22.2. u 10:00 26.4. u 10:00 28.6. u 10:00 12.7. u 10:00 30.8. u 10:00 13.9. u 10:00
Studentska praksa
Usmjerenje PIVARSTVO 24.11. u 14:00 2.2. i 16.2. u 14:00 27.4. u 14:00 23.6. u 14:00 7.7. u 14:00 24.8. u 14:00 7.9. u 14:00
Usmjerenje PRERADA MLIJEKA 23.11. u 9:00 1.2. i 15.2. u 9:00 26.4. u 9:00 21.6. u 9:00 5.7. u 9:00 23.8. u 9:00 6.9. u 9:00