Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ Nastavnik 1 (Nositelj) STUDENI VELJAČA TRAVANJ/ SVIBANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Alarmni sustavi Tudić, Vladimir 24.11., 14:00 02.02., 14:00 16.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Andragogija Čović, Berislav 25.11., 17:00 02.02., 17:00 16.02., 17:00 20.04., 17:00 15.06., 17:00 06.07., 17:00 24.08., 17:00 07.09., 17:00
Civilna zaštita Vučinić, Zoran 25.11., 09:00 08.02., 14:00 22.02., 14:00 26.04., 14:00 15.06., 14:00 01.07., 14:00 26.08., 14:00 10.09., 14:00
Ekonomika zaštite Krivačić, Dubravka 24.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 27.04., 12:00 16.06., 16:00 30.06., 16:00 01.09., 16:00 15.09., 16:00
Ekspertiza požara i eksplozija Jakšić, Lidija 24.11., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 19.04., 12:00 14.06., 12:00 28.06., 12:00 23.08., 12:00 06.09., 12:00
Elektromagnetsko onečišćenje Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Kontrola kvalitete Jakšić, Lidija 24.11., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 19.04., 12:00 14.06., 12:00 28.06., 12:00 23.08., 12:00 06.09., 12:00
Metode istraživanja požara Jakšić, Lidija 24.11., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 19.04., 12:00 14.06., 12:00 28.06., 12:00 23.08., 12:00 06.09., 12:00
Normizacija i certifikacija Medić, Srđan 24.11., 12:00 02.02., 12:00 16.02., 12:00 20.04., 12:00 15.06., 12:00 29.06., 12:00 02.09., 12:00 16.09., 12:00
Održavanje alata i strojeva Mijović, Budimir 25.11., 15:00 17.02., 15:00 16.06., 15:00 06.07., 15:00 07.09., 15:00 15.09., 15:00
Organizacija proizvodnje Kirin, Snježana 01.12., 10:00 03.02., 10:00 17.02., 10:00 20.04., 10:00 15.06., 10:00 29.06., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Osn. sig. zaštite od eksplozivnih tvari Todorovski, Đorđi 24.11., 10:00 08.02., 10:00 22.02., 10:00 21.04., 10:00 21.06., 10:00 05.07., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Planiranje i programiranje ZNR Vučinić, Jovan 28.11.,09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:00 29.06., 09:00 02.09., 09:00 16.09., 09:00
Planiranje i programiranje ZOP Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Prenosila i dizala Mustapić, Nenad 24.11., 10:00 02.02., 10:00 06.02., 10:00 20.04., 10:00 22.06., 10:00 06.07., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Sustav vatrodojave i gašenje Todorovski, Đorđi 26.11., 10:00 09.02., 10:00 23.02., 10:00 22.04., 10:00 25.06., 10:00 06.07., 10:00 01.09., 10:00 15.09., 10:00
Tjelesna i tehnička zaštita Kalem, Davor 26.11., 17:00 11.02., 17:00 25.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Tjelesna zaštita Kalem, Davor 26.11., 17:00 11.02., 17:00 25.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Upravljanje ZNR primjenom računala Kralj, Damir 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 29.06., 16:00 14.07., 16:00 26.08., 16:00 15.09., 16:00
Upravljanje ZOP primjenom računala Kralj, Damir 28.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 29.06., 16:00 14.07., 16:00 26.08., 16:00 15.09., 16:00
Zaštita i spašavanje Kalem, Davor 26.11., 17:00 11.02., 17:00 25.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Zaštita od zračenja Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Zaštita pri tehnološkim procesima Mihalić, Tihomir 26.11., 13:15 01.02., 13:15 12.02., 13:15 19.04., 13:15 14.06., 13:15 02.07., 13:15 23.08., 13:15 03.09., 13:15
Stručna praksa Jakšić, Lidija 24.11., 13:00 09.02., 13:00 23.02., 13:00 19.04., 13:00 14.06., 13:00 28.06., 13:00 23.08., 13:00 06.09., 13:00

Izvanredan studij

KOLEGIJ Nastavnik 1 (Nositelj) STUDENI VELJAČA TRAVANJ/ SVIBANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Alarmni sustavi Tudić, Vladimir 24.11., 14:00 02.02., 14:00 16.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Andragogija Čović, Berislav 25.11., 17:00 02.02., 17:00 16.02., 17:00 20.04., 17:00 15.06., 17:00 06.07., 17:00 24.08., 17:00 07.09., 17:00
Civilna zaštita Vučinić, Zoran 25.11., 09:00 08.02., 14:00 22.02., 14:00 26.04., 14:00 15.06., 14:00 01.07., 14:00 26.08., 14:00 10.09., 14:00
Ekonomika zaštite Krivačić, Dubravka 24.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 27.04., 12:00 16.06., 16:00 30.06., 16:00 01.09., 16:00 15.09., 16:00
Ekspertiza požara i eksplozija Jakšić, Lidija 24.11., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 19.04., 12:00 14.06., 12:00 28.06., 12:00 23.08., 12:00 06.09., 12:00
Elektromagnetsko onečišćenje Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Kontrola kvalitete Jakšić, Lidija 24.11., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 19.04., 12:00 14.06., 12:00 28.06., 12:00 23.08., 12:00 06.09., 12:00
Metode istraživanja požara Jakšić, Lidija 24.11., 12:00 09.02., 12:00 23.02., 12:00 19.04., 12:00 14.06., 12:00 28.06., 12:00 23.08., 12:00 06.09., 12:00
Normizacija i certifikacija Medić, Srđan 24.11., 12:00 02.02., 12:00 16.02., 12:00 20.04., 12:00 15.06., 12:00 29.06., 12:00 02.09., 12:00 16.09., 12:00
Održavanje alata i strojeva Mijović, Budimir 25.11., 15:00 17.02., 15:00 16.06., 15:00 06.07., 15:00 07.09., 15:00 15.09., 15:00
Organizacija proizvodnje Kirin, Snježana 01.12., 11:00 03.02., 11:00 17.02., 11:00 20.04., 11:00 15.06., 11:00 29.06., 11:00 31.08., 11:00 14.09., 11:00
Osn. sig. zaštite od eksplozivnih tvari Todorovski, Đorđi 24.11., 14:00 08.02., 14:00 22.02., 14:00 21.04., 14:00 21.06., 14:00 05.07., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Planiranje i programiranje ZNR Vučinić, Jovan 28.11.,09:00 09.02., 09:00 23.02., 09:00 20.04., 09:00 15.06., 09:0 29.06., 09:00 02.09., 09:00 16.09., 09:00
Planiranje i programiranje ZOP Matusinović, Zvonimir 23.11., 12:00 08.02., 12:00 22.02., 12:00 19.04., 12:00 21.06., 12:00 05.07., 12:00 30.08., 12:00 13.09., 12:00
Prenosila i dizala Mustapić, Nenad 24.11., 10:00 02.02., 10:00 06.02., 10:00 20.04., 10:00 22.06., 10:00 06.07., 10:00 31.08., 10:00 14.09., 10:00
Sustav vatrodojave i gašenje Todorovski, Đorđi 26.11., 14:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 22.04., 14:00 25.06., 14:00 06.07., 14:00 01.09., 14:00 15.09., 14:00
Tjelesna i tehnička zaštita Kalem, Davor 26.11., 17:00 11.02., 17:00 25.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Tjelesna zaštita Kalem, Davor 26.11., 17:00 11.02., 17:00 25.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Upravljanje ZNR primjenom računala Kralj, Damir 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 29.06., 16:00 14.07., 16:00 26.08., 16:00 15.09., 16:00
Upravljanje ZOP primjenom računala Kralj, Damir 25.11., 16:00 10.02., 16:00 24.02., 16:00 21.04., 16:00 29.06., 16:00 14.07., 16:00 26.08., 16:00 15.09., 16:00
Zaštita i spašavanje Kalem, Davor 26.11., 17:00 11.02., 17:00 25.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Zaštita od zračenja Lulić, Slaven 30.11., 13:00 09.02., 14:00 23.02., 14:00 20.04., 14:00 15.06., 14:00 29.06., 14:00 31.08., 14:00 14.09., 14:00
Zaštita pri tehnološkim procesima Mihalić, Tihomir 26.11., 13:15 01.02., 13:15 12.02., 13:15 19.04., 13:15 14.06., 13:15 02.07., 13:15 23.08., 13:15 03.09., 13:15
Stručna praksa Jakšić, Lidija 24.11.,13:00 09.02., 13:00 23.02., 13:00 19.04., 13:00 14.06., 13:00 28.06., 13:00 23.08., 13:00 06.09., 13:00