Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ RUJAN
Alarmni sustavi (Tudić V.) 25.09., 18:00
Civilna zaštita (Vučinić J.) 25.09., 15:00
Ekonomika zaštite (Krivačić D.) 24.09., 16:00
Ekspertiza požara i eksplozija (Matusinović Z.) 24.09., 15:00
Elektromagnetsko onečišćenje (S.Lulic) 24.09., 18:00
Kontrola kvalitete (Peternel I.) 24.09., 15:00
Metode istraživanja požara (Matusinović Z.) 24.09., 15:00
Normizacija i certifikacija (Trbojević N.) - Studentski centar 24.09., 10:00
Održavanje alata i strojeva (Mijović B.) 24.09., 16:00
Organizacija proizvodnje (S.Kirin) 24.09., 15:00
Osn. sig. zaštite od eksplozivnih tvari (Todorovski) 25.09., 15:00
Planiranje i programiranje ZNR (Vučinić J.) 25.09., 15:00
Planiranje i programiranje ZOP (Matusinović, Kulišić) 24.09., 14:30
Prenosila i dizala (Mustapić N.)
Sustav vatrodojave i gašenje (Todorovski) 24.09., 15:00
Tjelesna i tehnička zaštita (Kalem) 25.09., 17:00
Tjelesna zaštita ( Kalem) 25.09., 17:00
Upravljanje ZNR primjenom računala (Kralj D.) 24.09., 17:00
Upravljanje ZOP primjenom računala (Kralj D.) 24.09., 17:00
Vozila (Brozović M.)
Zaštita i spašavanje (Kalem) 25.09., 17:00
Zaštita od zračenja (Lulić S.) 24.09., 18:00
Zaštita pri tehnološkim procesima (Mihalić T.) 24.09., 15:00
Stručna praksa (Kirin S.) 24.09., 15:00

Izvanredan studij

KOLEGIJ RUJAN
Alarmni sustavi (Tudić V.) 25.09., 18:00
Civilna zaštita (Vučinić J.) 25.09., 15:00
Ekonomika zaštite (Krivačić D.) 24.09., 16:00
Ekspertiza požara i eksplozija (Matusinović Z.) 24.09., 15:00
Elektromagnetsko onečišćenje (S.Lulic) 24.09., 18:00
Kontrola kvalitete (Peternel I.) 24.09., 15:00
Metode istraživanja požara (Matusinović Z.) 24.09., 15:00
Normizacija i certifikacija (Trbojević N.) - Studentski centar 24.09., 10:00
Održavanje alata i strojeva (Mijović B.) 24.09., 16:00
Organizacija proizvodnje (S.Kirin) 24.09., 15:00
Osn. sig. zaštite od eksplozivnih tvari (Todorovski) 25.09., 15:00
Planiranje i programiranje ZNR (Vučinić J.) 25.09., 15:00
Planiranje i programiranje ZOP (Matusinović, Kulišić) 24.09., 14:30
Prenosila i dizala (Mustapić N.)
Sustav vatrodojave i gašenje (Todorovski) 24.09., 15:00
Tjelesna i tehnička zaštita (Kalem) 25.09., 17:00
Tjelesna zaštita ( Kalem) 25.09., 17:00
Upravljanje ZNR primjenom računala (Kralj D.) 24.09., 17:00
Upravljanje ZOP primjenom računala (Kralj D.) 24.09., 17:00
Vozila (Brozović M.)
Zaštita i spašavanje (Kalem) 25.09., 17:00
Zaštita od zračenja (S.Lulic) 24.09., 18:00
Zaštita pri tehnološkim procesima (Mihalić T.) 24.09., 15:00
Stručna praksa (Kirin S.) 24.09., 15:00