Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ Nastavnik 1 (Nositelj) STUDENI VELJAČA TRAVANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Alarmni sustavi Tudić, Vladimir 25.11., 18:00 05.02., 18:00 19.02., 18:00 22.04., 18:00 29.06., 18:00 13.07., 18:00 31.08., 18:00 15.09., 18:00
Andragogija Matijević, Milan 05.02., 17:00 19.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Civilna zaštita Vučinić, Jovan 27.11., 09:00 05.02., 09:00 19.02., 09:00 22.04., 09:00 23.06., 09:00 09.07., 09:00 02.09., 09:00 16.09., 09:00
Ekonomika zaštite Krivačić, Dubravka 28.11., 10:00 14.02., 14:00 28.02., 10:00 23.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Ekspertiza požara i eksplozija Matusinović, Zvonimir 26.11., 14:00 03.02., 14:00 17.02., 14:00 20.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Elektromagnetsko onečišćenje Lulić, Slaven 25.11., 15:00 04.02., 15:00 18.02., 15:00 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Kontrola kvalitete Peternel, Igor 26.11., 14:00 03.02., 14:00 17.02., 14:00 20.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Metode istraživanja požara Matusinović, Zvonimir 26.11., 14:00 03.02., 14:00 17.02., 14:00 20.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Normizacija i certifikacija Trbojević, Nikola 28.11., 10:00 06.02., 10:00 19.02., 10:00 22.04., 10:00
Održavanje alata i strojeva Mijović, Budimir 27.11., 15:00 05.02., 15:00 19.02., 15:00 23.04., 15:00 29.06., 15:00 13.07., 15:00 03.09., 15:00 17.09., 15:00
Organizacija proizvodnje Kirin, Snježana 27.11., 10:00 06.02., 10:00 20.02., 10:00 22.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 26.08., 10:00 09.09., 10:00
Osn. sig. zaštite od eksplozivnih tvari Todorovski, Đorđi 28.11., 15:00 11.02., 15:00 25.02., 15:00 21.04., 15:00 26.06., 15:00 10.07., 15:00 04.09., 15:00 18.09., 15:00
Planiranje i programiranje ZNR Vučinić, Jovan 28.11., 09:00 06.02., 09:00 20.02., 09:00 23.04., 09:00 26.06., 09:00 10.07., 09:00 03.09., 09:00 17.09., 09:00
Planiranje i programiranje ZOP Matusinović, Zvonimir 25.11., 12:00 03.02., 12:00 17.02., 12:00 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Prenosila i dizala Mustapić, Nenad 26.11., 12:00 04.02., 12:00 18.02., 12:00 21.04., 12:00 30.06., 12:00 14.07., 12:00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Sustav vatrodojave i gašenje Todorovski, Đorđi 27.11., 15:00 12.02., 15:00 26.02., 15:00 22.04., 15:00 24.06., 15:00 09.07., 15:00 03.09., 15:00 17.09., 15:00
Tjelesna i tehnička zaštita Kalem, Davor 29.11., 16:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 02.07., 17:00 16.07., 17:00 27.08., 17:00 10.09., 17:00
Tjelesna zaštita Kalem, Davor 29.11., 16:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 02.07., 17:00 16.07., 17:00 27.08., 17:00 10.09., 17:00
Upravljanje ZNR primjenom računala Kralj, Damir 28.11., 17:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 30.06., 16:00 15.07., 16:00 27.08., 17:00 17.09., 17:00
Upravljanje ZOP primjenom računala Kralj, Damir 28.11., 17:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 30.06., 16:00 15.07., 16:00 27.08., 17:00 17.09., 17:00
Zaštita i spašavanje Kalem, Davor 29.11., 16:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 02.07., 17:00 16.07., 17:00 27.08., 17:00 10.09., 17:00
Zaštita od zračenja Lulić, Slaven 25.11., 15:00 04.02., 15:00 18.02., 15:00 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Zaštita pri tehnološkim procesima Mihalić, Tihomir 25.11., 16:00 03.02., 11:00 28.02., 11:00 20.04., 11:00 23.06., 11:00 08.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Stručna praksa Kirin, Snježana 27.11., 12:00 05.02., 12:00 19.02., 12:00 22.04., 12:00 24.06., 12:00 08.07., 12:00 26.08., 12:00 09.09., 12:00

Izvanredan studij

KOLEGIJ Nastavnik 1 (Nositelj) STUDENI VELJAČA TRAVANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Alarmni sustavi Tudić, Vladimir 25.11., 18:00 05.02., 18:00 19.02., 18:00 22.04., 18:00 29.06., 18:00 13.07., 18:00 31.08., 18:00 15.09., 18:00
Andragogija Matijević, Milan 05.02., 17:00 19.02., 17:00 22.04., 17:00 24.06., 17:00 08.07., 17:00 26.08., 17:00 09.09., 17:00
Civilna zaštita Vučinić, Jovan 27.11., 09:00 05.02., 09:00 19.02., 09:00 22.04., 09:00 23.06., 09:00 09.07., 09:00 02.09., 09:00 16.09., 09:00
Ekonomika zaštite Krivačić, Dubravka 28.11., 10:00 14.02., 14:00 28.02., 10:00 23.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 03.09., 10:00 17.09., 10:00
Ekspertiza požara i eksplozija Matusinović, Zvonimir 26.11., 14:00 03.02., 14:00 17.02., 14:00 20.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Elektromagnetsko onečišćenje Lulić, Slaven 25.11., 15:00 04.02., 15:00 18.02., 15:00 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Kontrola kvalitete Peternel, Igor 26.11., 14:00 03.02., 14:00 17.02., 14:00 20.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Metode istraživanja požara Matusinović, Zvonimir 26.11., 14:00 03.02., 14:00 17.02., 14:00 20.04., 14:00 24.06., 14:00 08.07., 14:00 24.08., 14:00 07.09., 14:00
Normizacija i certifikacija Trbojević, Nikola 28.11., 10:00 18.02., 10:00 26.02., 10:00 22.04., 10:00
Održavanje alata i strojeva Mijović, Budimir 27.11., 15:00 05.02., 15:00 19.02., 15:00 23.04., 15:00 29.06., 15:00 13.07., 15:00 03.09., 15:00 17.09., 15:00
Organizacija proizvodnje Kirin, Snježana 27.11., 10:00 06.02., 11:00 20.02., 11:00 22.04., 10:00 24.06., 11:00 08.07., 11:00 26.08., 11:00 09.09., 11:00
Osn. sig. zaštite od eksplozivnih tvari Todorovski, Đorđi 28.11., 15:00 11.02., 15:00 25.02., 15:00 21.04., 15:00 26.06., 15:00 10.07., 15:00 04.09., 15:00 18.09., 15:00
Planiranje i programiranje ZNR Vučinić, Jovan 28.11., 09:00 06.02., 09:00 20.02., 09:00 23.04., 09:00 26.06., 09:00 10.07., 09:00 03.09., 09:00 17.09., 09:00
Planiranje i programiranje ZOP Matusinović, Zvonimir 25.11., 12:00 03.02., 12:00 17.02., 12:00 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Prenosila i dizala Mustapić, Nenad 26.11., 12:00 04.02., 12:00 18.02., 12:00 21.04., 12:00 30.06., 12:00 14.07., 12:00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Sustav vatrodojave i gašenje Todorovski, Đorđi 27.11., 15:00 12.02., 15:00 26.02., 15:00 22.04., 15:00 24.06., 15:00 09.07., 15:00 03.09., 15:00 17.09., 15:00
Tjelesna i tehnička zaštita Kalem, Davor 29.11., 16:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 02.07., 17:00 16.07., 17:00 27.08., 17:00 10.09., 17:00
Tjelesna zaštita Kalem, Davor 29.11., 16:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 02.07., 17:00 16.07., 17:00 27.08., 17:00 10.09., 17:00
Upravljanje ZNR primjenom računala Kralj, Damir 28.11., 17:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 30.06., 16:00 15.07., 16:00 27.08., 17:00 17.09., 17:00
Upravljanje ZOP primjenom računala Kralj, Damir 28.11., 17:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 30.06., 16:00 15.07., 16:00 27.08., 17:00 17.09., 17:00
Zaštita i spašavanje Kalem, Davor 29.11., 16:00 13.02., 17:00 27.02., 17:00 23.04., 17:00 02.07., 17:00 16.07., 17:00 27.08., 17:00 10.09., 17:00
Zaštita od zračenja Lulić, Slaven 25.11., 15:00 04.02., 15:00 18.02., 15:00 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Zaštita pri tehnološkim procesima Mihalić, Tihomir 25.11., 16:00 03.02., 11:00 28.02., 11:00 20.04., 11:00 23.06., 11:00 08.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Stručna praksa Kirin, Snježana 27.11., 12:00 05.02., 12:00 19.02., 12:00 22.04., 12:00 24.06., 12:00 08.07., 12:00 26.08., 12:00 09.09., 12:00