Ispitni rokovi

Naziv kolegija
Matematika I 19.11.2018. u 12:30 4.2.2019. u 12:30 18.02.2019. u 12:30 08.04.2019. u 12:30 26.06.2019. u 12:30 10.07.2019. u 12:30 02.09.2019. u 12:30 16.09.2019. u 12:30
Mehanika I 21.11.2018. u 17:00 12.02.2019. u 17:00 26.02.2019. u 17:00 09.04.2019. u 17:00 02.07.2019. u 17:00 16.07.2019. u 17:00 03.09.2019. u 17:00 17.09.2019. u 17:00
Osnove elektrotehnike I 22.11.2018. u 09:00 07.02.2019. u 09:00 21.02.2019. u 09:00 11.04.2019. u 09:00 02.07.2019. u 09:00 16.07.2019. u 09:00 28.08.2019. u 09:00 11.09.2019. u 09:00
Nacrtna geometrija s tehničkim crtanjem 20.11.2018. u 09:00 05.02.2019. u 09:00 19.02.2019. u 09:00 09.04.2019. u 09:00 27.06.2019. u 09:00 09.07.2019. u 09:00 03.09.2019. u 09:00 17.09.2019. u 09:00
Osnove informatike s primjenom računala 20.11.2018. u 15:00 06.02.2019. u 14:00 20.02.2019. u 14:00 10.04.2019. u 15:00 27.06.2019. u 14:00 11.7.2019. u 14:00 05.09.2019. u 15:00 19.09.2019. u 15:00
Organizacijska psihologija 22.11.2018 u 17:00 08.02.2019 u 18:00 22.02.2019 u 18:00 12.04.2019 u 18:00 28.06.2019 u 18:00 12.07.2019 u 18:00 30.08.2019 u 18:00 13.09.2019 u 18:00
Strani jezik 1 (Engleski) 19.11.2018. u 08:30 4.2.2019. u 08:30 18.02.2019. u 08:30 08.04.2019. u 08:30 01.07.2019. u 08:30 15.07.2019. u 08:30 02.09.2019. u 08:30 16.09.2019. u 08:30
Strani jezik 2 (Engleski) 19.11.2018 u 17:00 04.02.2019 u 17:00 18.02.2019 u 17:00 08.04.2019 u 17:00 24.06.2019 u 17:00 08.07.2019 u 17:00 02.09.2019 u 17:00 16.09.2019 u 17:00
Strani jezik 1 (Njemački) 19.11.2018. u 17:00 04.02.2019. u 17:00 18.02.2019. u 17:00 08.04.2019. u 17:00 26.06.2019. u 18:00 10.07.2019. u 18:00 03.09.2019. u 17:00 17.09.2019. u 17:00
Strani jezik 2 (Njemački) 19.11.2018. u 17:00 04.02.2019. u 17:00 18.02.2019. u 17:00 08.04.2019. u 17:00 26.06.2019. u 18:00 10.07.2019. u 18:00 03.09.2019. u 17:00 17.09.2019. u 17:00
Matematika II 19.11.2018. u 14:00 4.2.2019. u 14:00 18.02.2019. u 14:00 08.04.2019. u 14:00 26.06.2019. u 14:00 10.07.2019. u 14:00 02.09.2019. u 14:00 16.09.2019. u 14:00
Mehanika II 23.11.2018. u 09:00 08.02.2019. u 09:00 22.02.2019. u 09:00 12.04.2019. u 09:00 28.06.2019. u 09:00 12.07.2019. u 09:00 30.08.2019. u 09:00 13.09.2019. u 09:00
Osnove elektrotehnike II 22.11.2018. u 09:00 07.02.2019. u 09:00 21.02.2019. u 09:00 11.04.2019. u 09:00 02.07.2019. u 09:00 16.07.2019. u 09:00 28.08.2019. u 09:00 11.09.2019. u 09:00
Materijali I 19.11.2018. u 10:00 11.02.2019. u 09:00 25.02.2019. u 09:00 08.04.2019. u 10:00 01.07.2019. u 09:00 15.07.2019. u 09:00 26.08.2019. u 09:00 09.09.2019. u 09:00
Tehnologija I 20.11.2018. u 11:00 05.02.2019. u 11:00 26.02.2019 u 11:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 11:00 10.07.2019. u 11:00 03.09.2019. u 11:00 17.09.2019. u 11:00
Čvrstoća I 21.11.2018. u 12:30 07.02.2019. u 12:00 21.02.2019. u 12:00 10.04.2019. u 13:00 28.06.2019. u 11:00 15.07.2019. u 13:00 29.08.2019. u 13:00 12.09.2019. u 13:00
Termodinamika I 22.11.2018. u 14:00 05.02.2019. u 12:00 19.02.2019. u 12:00 09.04.2019. u 12:00 27.06.2019. u 10:00 11.07.2019. u 10:00 03.09.2019. u 10:00 17.09.2019. u 10:00
Mehanika fluida I 23.11.2018. u 09:30 06.02.2019. u 09:30 20.02.2019. u 09:30 09.04.2019. u 09:30 26.06.2019. u 09:30 10.07.2019. u 09:30 04.09.2019. u 09:30 18.09.2019. u 09:30
Elementi strojeva I 21.11.2018. u 16:00 06.02.2019. u 16:00 20.02.2019. u 16:00 10.04.2019. u 16:00 26.06.2019. u 16:00 10.07.2019. u 16:00 28.08.2019. u 16:00 11.09.2019. u 16:00
Materijali II 19.11.2018. u 10:00 11.02.2019. u 09:00 25.02.2019. u 09:00 08.04.2019. u 10:00 01.07.2019. u 09:00 15.07.2019. u 09:00 26.08.2019. u 09:00 09.09.2019. u 09:00
Tehnologija II 21.11.2018. u 12:00 04.02.2019. u 11:00 18.02.2019. u 11:00 10.04.2019. u 11:00 01.07.2019. u 11:00 15.07.2019. u 11:00 05.09.2019. u 11:00 19.09.2019. u 11:00
Čvrstoća II 21.11.2018. u 12:30 07.02.2019. u 12:00 21.02.2019. u 12:00 10.04.2019. u 13:00 28.06.2019. u 11:00 15.07.2019. u 13:00 29.08.2019. u 13:00 12.09.2019. u 13:00
Konstruiranje računalom I 20.11.2018. u 11:00 05.02.2019. u 11:00 19.02.2019. u 11:00 09.04.2019. u 11:00 27.06.2019. u 11:00 09.07.2019. u 11:00 03.09.2019. u 11:00 17.9.2019. u 11:00
Organizacija i ekonomika poduzeća 21.11.2018. u 10:00 06.02.2019. u 10:00 27.02.2019. u 10:00 10.04.2019. u 10:00 03.07.2019. u 10:00 17.07.2019. u 10:00 04.09.2019. u 10:00 18.09.2019. u 10:00
Elementi strojeva II 21.11.2018. u 16:00 06.02.2019. u 16:00 20.02.2019. u 16:00 10.04.2019. u 16:00 26.06.2019. u 16:00 10.07.2019. u 16:00 28.08.2019. u 16:00 11.09.2019. u 16:00
Osnove automatske regulacije 21.11.2018 u 10:00 05.02.2019 u 10:00 19.02.2019 u 10:00 09.04.2019 u 10:00 26.06.2019 u 10:00 09.07.2019 u 10:00 10.09.2019 u 10:00 24.09.2019 u 10:00
Mehaničke konstrukcije I 21.11.2018. u 12:30 07.02.2019. u 12:00 21.02.2019. u 12:00 10.04.2019. u 13:00 28.06.2019. u 11:00 15.07.2019. u 13:00 29.08.2019. u 13:00 12.09.2019. u 13:00
Tehnologičnost konstrukcije 20.11.2018. u 09:00 05.02.2019. u 09:00 19.02.2019. u 09:00 09.04.2019. u 09:00 27.06.2019. u 09:00 09.07.2019. u 09:00 03.09.2019. u 09:00 17.09.2019. u 09:00
Konstruiranje računalom II 20.11.2018. u 10:00 05.02.2019. u 10:00 26.02.2019 u 10:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 10:00 10.07.2019. u 10:00 03.09.2019. u 10:00 17.09.2019. u 10:00
Organizacija proizvodnje I 21.11.2018. u 13:00 04.02.2019. u 13:00 18.02.2019. u 13:00 10.04.2019. u 16:00 03.07.2019. u 13:00 17.07.2019. u 13:00 04.09.2019. u 13:00 18.09.2019. u 13:00
Obrada odvajanjem čestica 20.11.2018. u 11:00 05.02.2019. u 11:00 26.02.2019 u 11:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 11:00 10.07.2019. u 11:00 03.09.2019. u 11:00 17.09.2019. u 11:00
Oblikovanje deformiranjem 19.11.2018. u 15:00 04.02.2019. u 15:00 18.02.2019. u 15:00 10.04.2019. u 15:00 01.07.2019. u 15:00 15.07.2019. u 15:00 4.9.2019. u 15:00 18.09.2019. u 15:00
Osiguranje kvalitete 20.11.2018. u 13:00 05.02.2019. u 13:00 26.02.2019 u 13:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 13:00 10.07.2019. u 13:00 03.09.2019. u 13:00 17.09.2019. u 13:00
Poslovno pravo 22.11.2018. u 15:30 14.02.2019. u 15:30 28.02.2019. u 15:00 11.04.2019. u 15:00 04.07.2019. u 15:00 18.07.2019. u 15:00 05.09.2019. u 15:00 19.09.2018. u 15:00
Mjerna tehnika u strojarstvu 20.11.2018. u 09:30 05.02.2019. u 09:30 26.02.2019. u 09:30 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 09:30 10.07.2019. u 09:30 03.09.2019. u 09:00 17.09.2019. u 09:30
Mehaničke konstrukcije II 21.11.2018. u 12:30 07.02.2019. u 12:00 21.02.2019. u 12:00 10.04.2019. u 13:00 28.06.2019. u 11:00 15.07.2019. u 13:00 29.08.2019. u 13:00 12.09.2019. u 13:00
Hidraulički strojevi 23.11.2018. u 09:30 06.02.2019. u 09:30 20.02.2019. u 09:30 09.04.2019. u 09:30 26.06.2019. u 09:30 10.07.2019. u 09:30 04.09.2019. u 09:30 18.09.2019. u 09:30
Toplinski strojevi 23.11.2018. u 11:00 08.02.2019. u 11:00 22.02.2019. u 11:00 12.04.2019. u 11:00 28.06.2019. u 11:00 12.07.2019. u 11:00 30.08.2019. u 11:00 13.09.2019. u 11:00
Alati i naprave 22.11.2018. u 11:00 07.02.2019. u 11:00 21.02.2019. u 11:00 11.04.2019. u 11:00 27.06.2019. u 11:00 11.07.2019. u 11:00 29.08.2019. u 11:00 12.09.2019. u 11:00
Projektiranje tehnoloških procesa 20.11.2018. u 10:30 05.02.2019. u 10:30 26.02.2019 u 10:30 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 10:30 10.07.2019. u 10:30 03.09.2019. u 10:30 17.09.2019. u 10:30
Obradni strojevi 23.11.2018. u 08:15 06.02.2019. u 08:15 20.02.2019. u 08:15 10.04.2019. u 08:15 28.06.2019. u 08:15 10.07.2019. u 08:15 04.09.2019. u 08:15 18.09.2019. u 08:15
Projektiranje energetskih postrojenja 22.11.2018. u 14:00 05.02.2019. u 12:00 19.02.2019. u 12:00 09.04.2019. u 12:00 27.06.2019. u 10:00 11.07.2019. u 10:00 03.09.2019. u 10:00 17.09.2019. u 10:00
CAM i NC programiranje 22.11.2018. u 11:00 07.02.2019. u 11:00 21.02.2019. u 11:00 10.04.2019. u 11:00 27.06.2019. u 11:00 11.07.2019. u 11:00 29.08.2019. u 11:00 12.09.2019. u 11:00
Ispitivanje materijala 19.11.2018. u 10:00 11.02.2019. u 09:00 25.02.2019. u 09:00 08.04.2019. u 10:00 01.07.2019. u 09:00 15.07.2019. u 09:00 26.08.2019. u 09:00 09.09.2019. u 09:00
Nekonvencionalni postupci obrade 22.11.2018. u 11:00 07.02.2019. u 11:00 21.02.2019. u 11:00 10.04.2019. u 11:00 27.06.2019. u 11:00 11.07.2019. u 11:00 29.08.2019. u 11:00 12.09.2019. u 11:00
Zavarene konstrukcije 21.11.2018. u 08:30 04.02.2019. u 08:30 18.02.2019. u 08:30 10.04.2019. u 08:30 03.07.2019. u 08:30 17.07.2019. u 08:30 04.09.2019. u 08:30 18.09.2019. u 08:30
Zavarivanje 21.11.2018. u 08:30 04.02.2019. u 08:30 18.02.2019. u 08:30 10.04.2019. u 08:30 03.07.2019. u 08:30 17.07.2019. u 08:30 04.09.2019. u 08:30 18.09.2019. u 08:30
Pumpe 21.11.2018. u 17:00 12.02.2019. u 17:00 26.02.2019. u 17:00 11.04.2019. u 17:00 02.07.2019. u 17:00 16.07.2019. u 17:00 03.09.2019. u 17:00 17.09.2019. u 17:00
Ekonomika obrade 20.11.2018. u 13:00 05.02.2019. u 13:00 26.02.2019 u 13:00 00.01.1900 u 00:00 26.06.2019. u 13:00 10.07.2019. u 13:00 03.09.2019. u 13:00 17.09.2019. u 13:00
Održavanje strojeva i sustava 20.11.2018. u 16:00 5.2.2019. u 16:00 19.02.2019. u 16:00 09.04.2019. u 16:00 26.06.2019. u 16:00 09.07.2019. u 16:00 27.08.2019. u 16:00 10.9.2019. u 16:00
Stručna praksa 19.11.2018. 11.02.2019. 25.02.2019. 08.04.2019. 01.07.2019. 15.07.2019. 26.08.2019. 09.09.2019.