Nastavnici

R.b. Nastavnik/suradnik Vrijeme Kabinet
1 Birkić, Draženka utorkom, 14:00-15:30 M 122
2 Božić, Tomislav utorkom, 10:00-12:00 M 114
3 Brozović, Marijan srijedom, 10:00-11:30 M 107
4 Cibulka, Mirjana utorkom, 12:00-12:45; četvrtkom, 11:00-11:45 Trg J.J. Strossmayera 9, kabinet 216
5 Ciglar, Damir srijedom, 11:00-12:00 M 122
6 Cindrić, Ines utorkom, 11.00-12.30 Trg J.J. Strossmayera 9, kabinet 113)
7 Groš, Josip utorkom, 10:30-12:30 M 120
8 Halambek, Jasna ponedjeljkom, 11.00-12.30 Trg J.J. Strossmayera 9, kabinet 113)
9 Hoster, Josip ponedjeljkom, 10:00-12:00 M 001
10 Kirin, Anamarija srijedom, 11:30-13:00 M 110
11 Korbar, Radoslav utorkom u 9:00-10:30 h M 117
12 Kostadin, Tihana utorkom, 8:30-10:00 M 114
13 Kotarski, Denis četvrtkom, 10:30-12:00 Laboratorij za brzu i prototipnu proizvodnju
14 Krivačić, Dubravka utorkom, 10:00-11:30 Trg J.J. Strossmayera 9, kabinet 107
15 Kundić, Marin četvrtkom, 17:00-18:30 M 112
16 Lorković, Nenad utorkom, 17:00-18:30 M 001
17 Luić, Ljerka ponedjeljkom, 19:15-20:45 i na e-mail: ljerka.luic@vuka.hr svaki dan s obavezom odgovora u roku do 48 sati
18 Majdandžić, Ljubomir utorkom, 16:30-17:30 M 112
19 Maras, Marin srijedom, 9:00-10:30 M 003
20 Matić, Matea petkom, 11:00-12:00 M 122
21 Matić, Snježana petkom, 11:00-12:00 M 122
22 Medić, Srđan utorkom, 10:00 - 11:30 M 120
23 Melinščak, Martina ponedjeljkom i utorkom, 13:15-14:00 M 003
24 Mihalić, Tihomir Mehanika II- ponedjeljkom, 11:00-12:00 M 008
Toplinski strojevi - srijedom, 11:00-12:00
Metoda konačnih elemenata 1, 2- ponedjeljkom, 15:00-16:00
25 Mustapić, Nenad četvrtkom, 13:00-14:30 M 119
26 Ožanić, Boris ponedjeljkom, 18:00-19:00 M 112
27 Prahović, Marko ponedjeljkom, 8:00-10:00 M 002
28 Rogić Mikulec, Maja četvrtkom, 9:00-10:30 Trg J.J. Strossmayera 9, kabinet 216
29 Stančić, Adam utorkom, 10:00 - 11:30 M 109
30 Šimunić, Nikola utorkom, 8:00-10:00 M 107
31 Tevčić, Marina četvrtkom, 8:30-10:00 M 115
32 Tomić, Tanja ponedjeljkom, 13:00-14:30 M 108
33 Tudić, Vladimir četvrtkom, 10:00-12:00 M 116
34 Vyroubal, Darko četvrtkom, 11:00-13:00 M 113
35 Vyroubal, Vedran srijedom, 8:00-10:00 M 109
36 Vyroubal, Vesna utorkom, 9:30-11:00 Trg J.J. Strossmayera 9, kabinet 112
37 Zanki, Marin srijedom, 19:00-20:00 M 122
38 Žugčić, Filip četvrtkom, 10:00-12:00 M 110