Ispitni rokovi

Raspored nije konačan i podložan je promjenama - sve eventualne promjene bit će obznanjene na oglasnoj ploči i www.vuka.hr.

Ispiti se prijavljuju pomoću studomata.

Rok za prijavu ispita je minimalno 8 dana ranije (ne računajući dane vikenda).

Rok za odjavu ispita je najkasnije 24 sata prije ispita (ne računajući dane vikenda).

Kolokviji iz kolegija: strani jezik, primjenjena zoologija, anatomija i fiziologija životinja, proizvodnja hrane i hranidba dviljači i bolesti divljači i dalje se prijavljuju putem prijavnica (žuta prijavnica).

Navedenu prijavu kolokvija moguće je realiziratii pomoću fax.uređaja (047/843-579), uz uvjet da na ispit ponesete ovjerenu orginal prijavnicu.

Raspored nije konačan i podložan je promjenama - sve eventualne promjene bit će obznanjene na oglasnoj ploči i www.vuka.hr.

Kolegij 2020 Studeni 2020 Prosinac 2021 Siječanj 2021 Veljača 2021 Ožujak 2021 Travanj 2021 Svibanj 2021 Lipanj 2021 Srpanj 2021 Kolovoz 2021 Rujan 2021 Dekanski rok
Matematika  - redovni 24.11. u 15:00 02.02. u 15:00 i 16.02. u 15:00 20.04. u 15:00 15.06. u 15:00 06.07. u 15:00 24.08. u 15:00 07.09. u 15:00
Matematika - izvanredni 24.11. u 15:00 02.02. u 15:00 i 16.02. u 15:00 20.04. u 15:00 15.06. u 15:00 06.07. u 15:00 24.08. u 15:00 07.09. u 15:00
Poslovno komuniciranje - redovni 23.11.. u 16:00 08.02. u 16:00 i 22.02. u 16:00 19.04. u 16:00 14.06. u 16:00 i 28.06. u 16:00 23.08. u 16:00 06.09. u 16:00
Poslovno komuniciranje - izvanredni   23.11.. u 16:00 08.02. u 16:00 i 22.02. u 16:00 19.04. u 16:00 14.06. u 16:00 i 28.06. u 16:00 23.08. u 16:00 06.09. u 16:00
Opća i anorganska kemija - redovni - ispiti se održavaju u kemijskom laboratoriju 01.12. u 12:00 09.02. u 12:00 i 23.02. u 12:00 27.04. u 12:00 16.06. u 17:00 13.07. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Opća i anorganska kemija - izvanredni - ispiti se održavaju u kemijskom laboratoriju 01.12. u 12:00 09.02. u 12:00 i 23.02. u 12:00 27.04. u 12:00 16.06. u 17:00 13.07. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Primjena računala - redovni 24.11. u 17:00 09.02. u 17:00 i 23.02. u 17:00 20.04. u 17:00 15.06. u 17:00 i 29.06. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Primjena računala - izvanredni 24.11. u 17:00 09.02. u 17:00 i 23.02. u 17:00 20.04. u 17:00 15.06. u 17:00 i 29.06. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Tloznanstvo - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Tloznanstvo - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Opća biologija - redovni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Opća biologija - izvanredni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Primjenjena zoologija I. - redovni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Primjenjena zoologija I. - izvanredni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Anatomija i fiziologija životinja I. - redovni 23.11. u 14:00 09.02. u 10:00 i 23.02. u 10:00
Anatomija i fiziologija životinja I. - izvanredni 23.11. u 14:00 09.02. u 10:00 i 23.02. u 10:00
Engleski jezik I. - redovni 26.11. u 13:00 03.02. u 11:00 i 17.02. u 11:00 21.04. u 11:00 16.06. u 11:00 i 30.06. u 11:00 01.09. u 11:00 i 15.09. u 11:00
Engleski jezik I. - izvanredni 24.11. u 16:00 02.02. u 16:00 i 23.02. u 16:00 20.04. u 16:00 15.06. u 16:00 i 29.06. u 16:00 24.08. u 16:00 07.09. u 16:00
Njemački jezik I. - redovni 26.11. u 17:00 10.02. u 17:00 i 24.02. u 17:00 22.04. u 17:00 16.06. u 17:00 i 30.06. u 17:00 01.09. u 17:00 i 15.09. u 17:00
Njemački jezik I- izvanredni 26.11. u 17:00 10.02. u 17:00 i 24.02. u 17:00 22.04. u 17:00 16.06. u 17:00 i 30.06. u 17:00 01.09. u 17:00 i 15.09. u 17:00
Primjenjena zoologija II. - redovni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Primjenjena zoologija II. - izvanredni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Anatomija i fiziologija životinja II. - redovni 23.11. u 14:00 09.02. u 10:00 i 23.02. u 10:00
Anatomija i fiziologija životinja II. - izvanredni 23.11. u 14:00 09.02. u 10:00 i 23.02. u 10:00
Statistika - redovni 24.11. u 15:00 02.02. u 15:00 i 16.02. u 15:00 20.04. u 15:00 15.06. u 15:00 06.07. u 15:00 24.08. u 15:00 07.09. u 15:00
Statistika - izvanredni 24.11. u 15:00 02.02. u 15:00 i 16.02. u 15:00 20.04. u 15:00 15.06. u 15:00 06.07. u 15:00 24.08. u 15:00 07.09. u 15:00
Opća ekologija i zooekologija - redovni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Opća ekologija i zooekologija - izvanredni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Organska kemija i biokemija - redovni - ispiti se održavaju u kemijskom laboratoriju 24.11.u 10:00 09.02. u 10:00 i 23.02. u 10:00 20.04. u 10:00 15.06. u 17:00 06.07. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Organska kemija i biokemija - izvanredni - ispiti se održavaju u kemijskom laboratoriju 24.11.u 10:00 09.02. u 10:00 i 23.02. u 10:00 20.04. u 10:00 15.06. u 17:00 06.07. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Geobotanika - redovni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Geobotanika - izvanredni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Uzgoj šuma - redovni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Uzgoj šuma - izvanredni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Proizvodnja hrane i hranidba divljači I. - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Proizvodnja hrane i hranidba divljači I. - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Proizvodnja hrane i hranidba divljači II. - redovnii 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Proizvodnja hrane i hranidba divljači II. - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Uređivanje šuma - redovni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Uređivanje šuma - izvanredni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Uzgoj krupne divljači - redovni 25.11. u 10:00 04.02. u 10:00 i 18.02. u 10:00
Uzgoj krupne divljači - izvanredni 25.11. u 10:00 18.02. u 10:00 04.03. u 10:00
Tehničko skiciranje - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Tehničko skiciranje - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Uvod u ekonomiju - redovni 25.11. u 16:00 10.02. u 16:00 i 24.02. u 16:00 21.04. u 16:00 16.06. u 16:00 i 30.06. u 16:00 01.09. u 16:00 i 15.09. u 16:00
Uvod u ekonomiju - izvanredni 25.11. u 16:00 10.02. u 16:00 i 24.02. u 16:00 21.04. u 16:00 16.06. u 16:00 i 30.06. u 16:00 01.09. u 16:00 i 15.09. u 16:00
Bolesti divljači I - redovni 24.11. u 14:00 05.02. u 10:00 i 22.02. u 10:00
Bolesti divljači I. - izvanredni 24.11. u 14:00 22.02. u 10:00 08.03. u 10:00
Engleski jezik II - redovni 26.11. u 13:00 03.02. u 11:00 i 17.02. u 11:00 21.04. u 11:00 16.06. u 11:00 i 30.06. u 11:00 01.09. u 11:00 i 15.09. u 11:00
Engleski jezik II. - izvanredni 24.11. u 16:00 02.02. u 16:00 i 23.02. u 16:00 20.04. u 16:00 15.06. u 16:00 i 29.06. u 16:00 24.08. u 16:00 07.09. u 16:00
Njemački jezik II - redovni 26.11. u 17:00 10.02. u 17:00 i 24.02. u 17:00 22.04. u 17:00 16.06. u 17:00 i 30.06. u 17:00 01.09. u 17:00 i 15.09. u 17:00
Njemački jezik II. - izvanredni 26.11. u 17:00 10.02. u 17:00 i 24.02. u 17:00 22.04. u 17:00 16.06. u 17:00 i 30.06. u 17:00 01.09. u 17:00 i 15.09. u 17:00
Lovačko oružje - redovni 24.11. u 15:00 02.02. u 15:00 i 23.02. u 15:00 20.04. u 15:00 15.06. u 15:00 06.07. u 15:00 31.08. u 15:00 15.09. u 15:00
Lovačko oružje - izvanredni 24.11. u 15:00 02.02. u 15:00 i 23.02. u 15:00 20.04. u 15:00 15.06. u 15:00 06.07. u 15:00 31.08. u 15:00 15.09. u 15:00
Lovna kinologija - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Lovna kinologija - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Neinvazivne metode praćenja divljih životinja - redovni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Neinvazivne metode praćenja divljih životinja - izvanredni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Ugrožena staništa Republike Hrvatske - redovni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Ugrožena staništa Republike Hrvatske - izvanredni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Bolesti divljači II - redovni 24.11. u 14:00 05.02. u 10:00 i 22.02. u 10:00
Bolesti divljači II. - izvanredni 24.11. u 14:00 22.02. u 10:00 08.03. u 10:00
Uređivanje lovišta - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Uređivanje lovišta - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Lovljenje divljači i lovačka etika - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Lovljenje divljači i lovačka etika - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Pravni propisi u lovstvu i zaštiti prirode - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00
Pravni propisi u lovstvu i zaštiti prirode - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00
Zaštita prirode - redovni 24.11. u 17:00 03.02. u 17:00 i 17.02. u 17:00 21.04. u 17:00 30.06. u 17:00 14.07. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Zaštita prirode - izvanredni 24.11. u 17:00 03.02. u 17:00 i 17.02. u 17:00 21.04. u 17:00 30.06. u 17:00 14.07. u 17:00 31.08. u 17:00 14.09. u 17:00
Zaštita okoliša i gospodarenje otpadom - redovni 02.12.u 12:00 02.02. u 12:00 i 23.02. u 12:00 27.04. u 12:00 22.06. u 12:00 06.07. u 12:00 24.08. u 12:00 14.09. u 12:00
Zaštita okoliša i gospodarenje otpadom - izvanredni 02.12.u 12:00 02.02. u 12:00 i 23.02. u 12:00 27.04. u 12:00 22.06. u 12:00 06.07. u 12:00 24.08. u 12:00 14.09. u 12:00
Uzgoj sitne divljači - redovni 25.11. u 14:00 03.02. u 10:00 i 24.02. u 10:00
Uzgoj sitne divljači - izvanredni 25.11. u 14:00 24.02. u 10:00 10.03. u 10:00
Protupožarna zaštita u prirodi - redovni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Protupožarna zaštita u prirodi - izvanredni 01.02. u 15:00 i 22.02. u 15:00 19.04. u 15:00 03.05. u 15:00 28.06. u 15:00 12.07. u 15:00 30.08. u 15:00 13.09. u 15:00
Odgovorni turizam - redovni 23.11. u 16:00 04.02. u 16:00 i 18.02. u 16:00 19.04. u 16:00 15.06. u 16:00 i 30.06. u 16:00 01.09. u 16:00 i 30.09. u 16:00
Odgovorni turizam - izvanredni 23.11. u 16:00 04.02. u 16:00 i 18.02. u 16:00 19.04. u 16:00 15.06. u 16:00 i 30.06. u 16:00 01.09. u 16:00 i 30.09. u 16:00
Upravljanje zaštićenim područjima - redovni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Upravljanje zaštićenim područjima - izvanredni 23.11. u 15:00 04.02. u 15:00 i 18.02. u 15:00 22.04. u 15.00 29.06. u 17:00 13.07. u 17:00 30.08. u 17:00 13.09. u 17:00
Ocjenjivanje trofeja divljači - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Ocjenjivanje trofeja divljači - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Kartografija i orjentacija - redovni 24.11. u 17:00 02.02. u 17:00 i 16.02. u 17:00 20.04. u 17:00 04.05. u 17:00 15.06. u 17:00 i 29.06. u 17:00 24.08. u 17:00 07.09. u 17:00
Kartografija i orijentacija - izvanredni 24.11. u 17:00 02.02. u 17:00 i 16.02. u 17:00 20.04. u 17:00 04.05. u 17:00 15.06. u 17:00 i 29.06. u 17:00 24.08. u 17:00 07.09. u 17:00
Bioetika - redovni 23.11. u 16:30 01.02. u 16:30 i 22.02. u 16:30 19.04. u 16:30 14.06. u 16:30 05.07. u 16:30 23.08. u 16:30 13.09. u 16:30
Bioetika - izvanredni 23.11. u 16:30 01.02. u 16:30 i 22.02. u 16:30 19.04. u 16:30 14.06. u 16:30 05.07. u 16:30 23.08. u 16:30 13.09. u 16:30
Etologija - redovni 27.11. u 11:00 05.02. u 11:00 i 19.02. u 11:00 07.05. u 11:00 18.06. u 11:00 02.07. u 11:00 27.08. u 11:00 10.09. u 11:00
Etologija - izvanredni 27.11. u 11:00 05.02. u 11:00 i 19.02. u 11:00 07.05. u 11:00 18.06. u 11:00 02.07. u 11:00 27.08. u 11:00 10.09. u 11:00
Manipulativni zahvati na divljači - redovni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Manipulativni zahvati na divljači - izvanredni 25.11. u 8:00 10.02. u 8:00 i 24.02. u 8:00 10.03. u 8:00 21.04. u 8:00 16.06. u 8:00 i 30.06. u 8:00 01.09. u 8:00 i 15.09. u 8:00
Stručna praksa - redovni 25.11. u 13:00 05.02. u 10:00 i 22.02. u 10:00
Stručna praksa - izvanredni 25.11. u 13:00 22.02. u 10:00 08.03. u 10:00
KOLOKVIJ
Pravni propisi u lovstvu - redovni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00
Pravni propisi u lovstvu - izvanredni 24.11. u 9:00 02.02. u 9:00 i 23.02. u 9:00 20.04. u 9:00 15.06. u 9:00 i 29.06. u 9:00 01.09. u 9:00 i 15.09. u 9:00


Shema redoslijeda polaganja ispita