Ispitni rokovi

Redovni studij

KOLEGIJ Nastavnik 1 (Nositelj) TRAVANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Kemija Matusinović, Zvonimir 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Kemijsko-biološke opasnosti Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Otpadne vode Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Zakonska regulativa sigurnosti Vučinić, Jovan 21.04., 09:00 24.06., 09:00 08.07., 09:00 01.09., 09:00 15.09., 09:00
Osobna zaštitna sredstva Vučinić, Zoran 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 01.09., 15:00 16.09., 15:00
Ekologija i zaštita Vučinić, Jovan 20.04., 09:00 23.06., 09:00 07.07., 09:00 31.08., 09:00 14.09., 09:00
Fizika Lulić, Slaven 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija Žugčić, Filip 21.04., 13:00 30.06., 13:00 14.07., 13:00 01.09., 13:00 15.09., 13:00
Matematika I Štedul, Ivan 23.04., 16:00 23.06., 16:00 07.07., 16:00 25.08., 16:00 08.09., 16:00
Matematika II   Štedul, Ivan 23.04., 16:00 23.06., 16:00 07.07., 16:00 25.08., 16:00 08.09., 16:00
Elektromagnetska kompatibilnost (Uvod u teoriju zračenja) Lulić, Slaven 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Zakonska regulativa zaštite od požara (Gimnazija) Vidović, Maja 22.04., 15:30 03.07., 15:30 17.07., 15:30 24.08., 15:30 16.09., 15:30
Zdravstvena zaštita Žunić, Josip 21.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 01.09., 17:00 15.09., 17:00
Tehnologija zaštite od požara Matusinović, Zvonimir 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Konstrukcijska i protupožarna preventiva Matusinović, Zvonimir 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Engleski jezik II Cibulka, Mirjana 21.04., 10:00 24.06., 14:30 08.07., 14:30 25.08., 14:30 08.09., 14:30
Engleski jezik I Cibulka, Mirjana 21.04., 10:00 24.06., 14:30 08.07., 14:30 25.08., 14:30 08.09., 14:30
Engleski jezik- stari program Cibulka, Mirjana 21.04., 10:00 24.06., 14:30 08.07., 14:30 25.08., 14:30 08.09., 14:30
Njemački jezik I   Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Njemački jezik I (2/2) Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Njemački jezik II Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Njemački jezik II (2/2) Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Osnove strojarstva Mustapić, Nenad 21.04., 12:00 30.06., 12:00 14.07., 12:00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Organizacijska psihologija Primužak, Andreja 20.04., 18:30 29.06., 18:30 13.07., 18:30 31.08., 18:30 14.09., 18:30
Primjena računala Kralj, Damir 23.04., 17.00 30.06., 16:00 15.07., 16:00 27.08., 17:00 17.09., 17:00
Elektrotehnika Tudić, Vladimir 22.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 15.09., 12:00
Sigurnost pri tehnološkim procesima Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 26.08., 10:00 09.09., 10:00
Vatrogasna taktika Todorovski, Đorđi 23.04., 15:00 23.06., 15:00 08.07., 15:00 02.09., 15:00 16.09., 15:00
Zaštita od požara i eksplozija Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Vatrogasni uređaji i oprema Matusinović, Zvonimir 20.04., 13:00 29.06., 13:00 13.07., 13:00 31.08., 13:00 14.09., 13:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I Mihalić, Tihomir 20.04., 11:00 23.06., 11:00 08.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji II Ožura, Marko 22.04., 15:00 01.07., 15:00 15.07., 15:00 02.09., 15:00 16.09., 15:00
Uvod u ekonomiju Wasserbauer, Branko 22.04., 16:00 01.07., 16:00 15.07., 16:00 02.09., 16:00 16.09., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 24.06., 10:00 07.07., 10:00 02.09., 10:00 15.09., 10:00
Zaštita od buke i vibracija Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 25.06., 10:00 08.07., 10:00 02.09., 10:00 15.09., 10:00
Industrijski i urbani objekti Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 23.06., 10:00 01.07., 10:00 01.09., 10:00 14.09., 10:00
Pumpe Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 23.06., 10:00 01.07., 10:00 01.09., 10:00 14.09., 10:00
Statistika Štedul, Ivan 23.04., 16:00 23.06., 16:00 07.07., 16:00 25.08., 16:00 08.09., 16:00
Primjenjena ergonomija Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 26.08., 10:00 09.09., 10:00
Tehnička regulativa zaštite Mijović, Budimir 23.04., 15:00 29.06., 15:00 13.07., 15:00 03.09., 15:00 17.09., 15:00
Organizacija poslovnih sustava Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 26.08., 10:00 09.09., 10:00
Zaštita u prometu i transportu Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Zapaljive i eksplozivne tvari Matusinović, Zvonimir 20.04., 13:00 29.06., 13:00 13.07., 13:00 31.08., 13:00 14.09., 13:00
Izvori požarne opasnosti Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 10:00 08.07., 10:00 26.08., 10:00 09.09., 10:00
Toksikologija Žunić, Josip 21.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 01.09., 17:00 15.09., 17:00
Radno pravo i upravni postupak Pešutić, Andrea 23.04., 16:00 24.06., 16:00 09.07., 16:00 03.09., 16:00 17.09., 16:00
Sigurnost u primjeni elektr. energije Ožanić, Boris 07.09., 17:00 21.09., 17:00
Osiguranje i reosiguranje Klasić, Ksenija 24.04., 16:00 03.07., 16:00 17.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Procesi gorenja i gašenja Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Stručna praksa Kirin, Snježana 22.04., 12:00 24.06., 12:00 08.07., 12:00 26.08., 12:00 09.09., 12:00

Izvanredni studij

NAZIV KOLEGIJA Nastavnik 1 (Nositelj) TRAVANJ LIPANJ/SRPANJ KOLOVOZ/RUJAN
Kemija Matusinović, Zvonimir 20.04., 13:00 29.06., 13:00 13.07., 13:00 31.08., 13:00 14.09., 13:00
Kemijsko-biološke opasnosti Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Otpadne vode Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Zakonska regulativa sigurnosti  Vučinić, Jovan 21.04., 09:00 24.06., 09:00 08.07., 09:00 01.09., 09:00 15.09., 09:00
Osobna zaštitna sredstva   Vučinić, Zoran 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 01.09., 15:00 16.09., 15:00
Ekologija i zaštita Vučinić, Jovan 20.04., 09:00 23.06., 09:00 07.07., 09:00 31.08., 09:00 14.09., 09:00
Fizika Lulić, Slaven 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Rasvjeta, grijanje i klimatizacija Žugčić, Filip 21.04., 13:00 30.06., 13:00 14.07., 13:00 01.09., 13:00 15.09., 13:00
Matematika I Štedul, Ivan 23.04., 16:00 23.06., 16:00 07.07., 16:00 25.08., 16:00 08.09., 16:00
Matematika II Štedul, Ivan 23.04., 16:00 23.06., 16:00 07.07., 16:00 25.08., 16:00 08.09., 16:00
Elektromagnetska kompatibilnost (Uvod u teoriju zračenja) Lulić, Slaven 20.04., 15:00 23.06., 15:00 07.07., 15:00 25.08., 15:00 08.09., 15:00
Zakonska regulativa zaštite od požara (Gimnazija) Vidović, Maja 22.04., 16:30 03.07., 16:30 17.07., 16:30 24.08., 16:30 16.09., 16:30
Zdravstvena zaštita Žunić, Josip 21.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 01.09., 17:00 15.09., 17:00
Tehnologija zaštite od požara Matusinović, Zvonimir 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Konstrukcijska i protupožarna preventiva Matusinović, Zvonimir 20.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 14.09., 12:00
Engleski jezik I Cibulka, Mirjana 21.04., 10:00 24.06., 13:00 08.07., 13:00 25.08., 13:00 08.09., 13:00
Engleski jezik II Cibulka, Mirjana 21.04., 10:00 24.06., 13:00 08.07., 13:00 25.08., 13:00 08.09., 13:00
Engleski jezik   Cibulka, Mirjana 21.04., 10:00 24.06., 13:00 08.07., 13:00 25.08., 13:00 08.09., 13:00
Njemački jezik I Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Njemački jezik I (2/2) Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Njemački jezik II Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Njemački jezik II (2/2) Mikulec Rogić, Maja 20.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 31.08., 17:00 14.09., 17:00
Osnove strojarstva Mustapić, Nenad 21.04., 12:00 30.06., 12:00 14.07., 12:00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Organizacijska psihologija Primužak, Andreja 20.04., 18:30 29.06., 18:30 13.07., 18:30 31.08., 18:30 14.09., 18:30
Primjena računala Kralj, Damir 23.04., 17:00 01.07., 16:00 16.07., 16:00 27.08., 17:00 17.09., 17:00
Elektrotehnika Tudić, Vladimir 22.04., 12:00 29.06., 12:00 13.07., 12:00 31.08., 12:00 15.09., 12:00
Sigurnost pri tehnološkim procesima Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 11:00 08.07., 11:00 26.08., 11:00 09.09., 11:00
Vatrogasna taktika Todorovski, Đorđi 23.04., 15:00 23.06., 15:00 08.07., 15:00 02.09., 15:00 16.09., 15:00
Zaštita od požara i eksplozija Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Vatrogasni uređaji i oprema Matusinović, Zvonimir 20.04., 13:00 29.06., 13:00 13.07., 13:00 31.08., 13:00 14.09., 13:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji I Mihalić, Tihomir 20.04., 11:00 23.06., 11:00 08.07., 11:00 04.09., 11:00 18.09., 11:00
Specifičnosti sigurnosti u industriji II Ožura, Marko 22.04., 15:00 01.07., 15:00 15.07., 15:00 02.09., 15:00 16.09., 15:00
Uvod u ekonomiju Wasserbauer, Branko 22.04., 16:00 01.07., 16:00 15.07., 16:00 02.09., 16:00 16.09., 16:00
Zaštita pri uporabi strojeva, uređaja i alata Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 24.06., 11:00 07.07., 10:00 02.09., 10:00 15.09., 10:00
Zaštita od buke i vibracija Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 25.06., 11:00 08.07., 10:00 02.09., 10:00 15.09., 10:00
Indust. i urbani objekti Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 23.06., 10:00 01.07., 10:00 01.09., 10:00 14.09., 10:00
Pumpe Trbojević, Nikola 22.04., 10:00 23.06., 10:00 01.07., 10:00 01.09., 10:00 14.09., 10:00
Statistika Štedul, Ivan 23.04., 16:00 23.06., 16:00 07.07., 16:00 25.08., 16:00 08.09., 16:00
Primjenjena ergonomija Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 11:00 08.07., 11:00 26.08., 11:00 09.09., 11:00
Tehnička regulativa zaštite Mijović, Budimir 23.04., 15:00 29.06., 15:00 13.07., 15:00 03.09., 15:00 17.09., 15:00
Organizacija poslovnih sustava Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 11:00 08.07., 11:00 26.08., 11:00 09.09., 11:00
Zaštita u prometu i transp. Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Zapaljive i eksplozivne tvari Matusinović, Zvonimir 20.04., 13:00 29.06., 13:00 13.07., 13:00 31.08., 13:00 14.09., 13:00
Izvori požarne opasnosti Kirin, Snježana 22.04., 10:00 24.06., 11:00 08.07., 11:00 26.08., 11:00 09.09., 11:00
Toksikologija Žunić, Josip 21.04., 17:00 23.06., 17:00 07.07., 17:00 01.09., 17:00 15.09., 17:00
Radno pravo i upravni postupak  Pešutić, Andrea 23.04., 16:00 24.06., 16:00 09.07., 16:00 03.09., 16:00 17.09., 16:00
Sigurnost u primjeni elektr. energije   Ožanić, Boris 07.09., 17:00 21.09., 17:00
Osiguranje i reosiguranje Klasić, Ksenija 24.04., 16:00 03.07., 16:00 17.07., 16:00 04.09., 16:00 18.09., 16:00
Procesi gorenja i gašenja Peternel, Igor 21.04., 12:00 23.06., 12:00 07.07., 12.00 01.09., 12:00 15.09., 12:00
Stručna praksa Kirin, Snježana 22.04., 12:00 24.06., 12:00 08.07., 12:00 26.08., 12:00 09.09., 12:00