Opcije pristupačnosti Pristupačnost

 

Sprečavanje sukoba interesa

Na temelju članka 80. stavka 2. točke 1. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine br. 120/2016, 114/2022 i 48/2026.), Veleučilište u Karlovcu kao javni naručitelj objavljuje popis gospodarskih subjekata s kojima su predstavnici Veleučilišta u sukobu interesa:

  • POUČAK d.o.o. za poduku, savjetovanje i pružanje intelektualnih usluga, OIB 26979988437, Strmački dol 41, 47000 Karlovac (Objavljeno: 10.01.2017.)
  • VYROUBAL d.o.o. za intelektualne usluge, OIB: 18271534133, Dr. Milana Nemičića 12, 47000 Karlovac (Objavljeno: 02.11.2018.)
  • Metafrasi d.o.o., OIB: 20749700536, Bednjanska 12, 10 000 Zagreb (Objavljeno: 10.12.2020.)
  • Petračić-projekt d.o.o., OIB: 08290645350, Domobranska ulica 3, 47000 Karlovac (Objavljeno: 28.11.2022.)
  • AUTO TOMAŠIĆ, obrt za autolimarske usluge, vl. Josip Tomašić, OIB: 34675956071, Erne Kiša 9, 31431, Vladislavci (Objavljeno: 24.2.2026.)
  • 2B-TEHNOING d.o.o., OIB: 21548440914, Ulica 122. brigade hrvatske vojske 3, 31400 Đakovo (Objavljeno: 24.2.2026.)
  • KIKI, obrt za završne radove u graditeljstvu, vl. Marijan Vulić, OIB: 66836847878, Korčulanska 21, 31400 Đakovo (Objavljeno: 24.2.2026.)
  • OPG Mirjana Klepo, Kneza Trpimira 28, 31400 Đakovo (Objavljeno: 24.2.2026.)
  • SOPG Gabrijela Baltić, Ulica 122. brigade hrvatske vojske 3, 31400 Đakovo (Objavljeno: 24.2.2026.)
  • OPG Marijan Vulić, Korčulanska 21, 31400 Đakovo (Objavljeno: 24.2.2026.)
  • PROMIL d.o.o., OIB: 91140420070, Vodostaj 51, 47000 Karlovac (Objavljeno: 1.7.2026.)
  • PROMIL-PROJEKT d.o.o., OIB: 53672058059, Banija 56, 47000 Karlovac (Objavljeno: 1.7.2026.)
  • PROMIL-TERMOSHOP j.d.o.o., OIB: 02191217905, Dr. Vladka Mačeka 18, 47000 Karlovac (Objavljeno: 1.7.2026.)

 

U slučaju da nastupe promjene vezane uz postojanje sukoba interesa, Veleučilište u Karlovcu će, temeljem članka 80. stavka 2. točka 1., iste ažurirati bez odgađanja.


Poziv na dostavu ponuda - Radovi na sanaciji nestabilnih dijelova građevine Bosanskog magazina - Faza 1

Repozitorij